Zadzwoń po pomoc:

Podaj najważniejsze dane:
Gdzie jesteś?
Co się wydarzyło?
Ile osób jest poszkodowanych?
Podaj swoje imię i nazwisko.

• Akcja ratunkowa

• Leczenie stacjonarne za granicą

• Leczenie ambulatoryjne za granicą
    Jeśli zachorujesz podczas pobytu za granicą, udaj się do najbliższego ambulatorium lub do lekarza po pomoc. Celem uzyskania zwrotu kosztów leczenia ambulatoryjnego zwróć się do lokalnego oddziału NFZ (posiadacze karty EKUZ - Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) i przedstaw imienne rachunki wystawione na członka ÖAV. Po uzyskaniu decyzji NFZ o przejęciu/częściowym przejęciu/odmowie przejęcia kosztów, wypełnij formularz online w ramach Alpenverein Weltweitservice i załącz skany rachunków oraz kopię decyzji NFZ. Kwota dostępna na leczenie ambulatoryjne wynosi 2000€, wkład własny 70€. Jeśli zachorujesz podczas pobytu za granicą udaj się do najbliższego ambulatorium lub do lekarza po pomoc. Celem uzyskania zwrotu kosztów leczenia ambulatoryjnego zwróć się do lokalnego oddziału NFZ (posiadacze karty EKUZ - Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) i przedstaw imienne rachunki wystawione na członka ÖAV. Po uzyskaniu decyzji NFZ o przejęciu/częściowym przejęciu/ odmowie przejęcia kosztów, wypełnij formularz online w ramach Alpenverein Weltweitservice i załącz skany rachunków oraz kopię decyzji NFZ. Kwota dostępna na leczenie ambulatoryjne wynosi 2.000€, wkład własny 70€.

• Transport powrotny do kraju stałego zamieszkania

• Przewóz zwłok

Zapoznaj się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia!

www.alpenverein.pl/ubezpieczenie_ogolne_warunki_ubezpieczenia

Agencja ubezpieczeniowa KNOX odpowiada w języku angielskim i niemieckim na wszystkie pytania związane z ubezpieczeniem:

KNOX Versicherungsmanagement GmbH
Resselstraße 33