Alpenverein Austria IN FB YT
  • >
Zapisz się do Alpenverein

Mountain Climbing School

Marzy Ci się super moc? Zacznij się wspinać! Zbudź uśpione mięśnie, wyrwij z letargu stawy i poczuj jak krew z hukiem wodospadu dociera do mózgu. Daj pstryczka w nos grawitacji i pozwól by endorfiny zmyły z Ciebie stres, kalorie, agresję i apatię. Ruszaj oglądać świat do góry nogami!


 
Stowarzyszenie górskie Alpenverein Austria oraz szkoła wspinaczkowa Mountain Climbing School nawiązały współpracę!
 
Członkowie Alpenverein Austria posiadający aktualną kartę członkowską Alpenverein Austria otrzymają 10% zniżki na szkolenia i obozy organizowane przez szkołę Mountain Climbing School. Kod zniżkowy: ALPENVEREIN
 

 
Mountain Climbing School to nie tylko szkoła wspinaczkowa, to przede wszystkim profesjonalna kadra, która zadba o Twoje bezpieczeństwo i komfort szkoleń. Nasi instruktorzy wprowadzą Cię w świat wspinaczki na różnych poziomach od kursów dla początkujących po kursy taternickie. W ofercie mamy również obozy zagraniczne, Via ferraty w Słowenii, we Włoszech, na Słowacji prowadzone przez doświadczonych przewodników, ratowników TOPR oraz wyjścia przewodnickie w Tatrach na słynnego Mnicha lub Grań Kościelców.
 
W tym roku pojawiło się kilka nowości np. szkolenia wspinaczkowe dedykowane dla kobiet, obozy wspinaczkowe dla dzieci jak również szkolenia 6-dniowe realizowane według programu PZA.
 
Wszystkie kursy weekendowe, 4-dniowe, 6-dniowe realizujemy w naszej bazie Colemana w Jerzmanowicach pod Krakowem. Kursantom zapewniamy nocleg w naszych namiotach lub w domku znajdującym się na działce graniczącej ze Skałami Słonecznymi, gdzie prowadzone są zajęcia. 
 
Dzięki współpracy ze SkitouroweZakopane.pl oraz Skitourschool.pl szerzymy górską pasję nie tylko w zimie, ale również w okresie letnim.
 
Dane kontaktowe:
https://mountainclimbingschool.pl/pl/
https://www.facebook.com/MountainClimbingSchool
jadwiga@mountainclimbingschool.pl
tel. +48 507 138 434