Kolosy

Następny przystanek Alpenverein Polska to "KOLOSY" i Gdynia.

Od 11 do 13 marca
podczas XVIII Ogólnopolskich Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów spotkamy wszystkich, którzy w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy realizowali najciekawsze przedsięwzięcia eksploracyjne.

Zaproszeni miedzy innymi zostali: Aleksander Doba który jest naszym honorowym członkiem Alpenverein Polska, Marcin Tomaszewski, Andrzej Ciszewski, żeglarze z "Selmy" i wielu innych.

Finał imprezy, podczas którego zostaną wręczone Kolosy, najważniejsze polskie nagrody podróżnicze oraz nagrody dla publiczności ufundowane przez Alpenverein Polska, poprowadzą Kinga Baranowska i Tomek Michniewicz.

"Kolosy" to największa tego typu impreza w Europie.

Zapraszamy wszystkich do naszego stoiska Nr 7 na piętrze, czekają na was niespodzianki.

Polub nasz profil Facebook i będziesz dostawał najświeższe wiadomosci o Alpenverein Polska.

Strona organizatora: www.kolosy.pl

:: trwa odliczanie ::

NOWA KARTA
ALPENVEREIN 2017

Alpenverein

Czy chciałbyś by karta Alpenverein była plastikowa?