• >
Zapisz się do Alpenverein

1. Jak zostać członkiem Alpenverein Austria?
  2. Co to jest wariant ekspresowy?
  3. Od kiedy rozpoczyna się i jak długo trwa członkostwo w Alpenverein Austria?
    Członkostwo rozpoczyna się na drugi dzień po dokonaniu pierwszego przelewu i ważne jest do końca grudnia danego roku (wyjątek stanowi zapisanie się po 1.09 każdego roku,
    patrz promocja wrześniowa).

Np.: Zapisujesz się dnia 12.03. Twoje członkostwo aktywne jest do końca grudnia tego samego roku. Na opłacenie kolejnej składki masz czas do końca stycznia.

Aby zachować ciągłość ubezpieczenia oraz aby miesiąc styczeń był również objęty ubezpieczeniem oplata członkowska musi zostać uiszczona przed końcem stycznia
    Członkostwo zawiera się na czas nieokreślony – niewypowiedziane członkostwo w terminie do 31.10. roku poprzedzającego przedłuża się automatycznie.

Pamiętaj aby wypowiedzieć członkostwo terminowo do 31.10. roku poprzedzającego!

Każdy członek stowarzyszenia posiada numer członkowski 102 – xxx, który jest nadawany na stałe. Numer ten jest bezpośrednio powiązany z ubezpieczeniem, posługujemy się nim również w korespondencji.
  4. Jak dopisać członka rodziny/partnera do wspólnoty rodzinnej/partnerskiej?
  5. Wysłałem formularz i nie dostałem potwierdzenia na e-mail, co robić?
  6. Wysłałem formularz, minęły 2 tygodnie i nie mam karty, co robić?