Alpenverein Austria IN FB YT
  • >
Zapisz się do Alpenverein

Szkoła Skitour SchoolStowarzyszenie górskie Alpenverein Austria oraz szkoła Skitour School nawiązały współpracę!

Członkowie Alpenverein Austria posiadający aktualną kartę członkowską Alpenverein Austria otrzymają 10% zniżki na szkolenia i obozy organizowane przez szkole Skitour School. Kod zniżkowy: ALPENVEREIN„Skitour School to największa szkoła skitouringu w Polsce, z siedzibą w Zakopanem. Nasza kadra to doświadczeni profesjonaliści; instruktorzy skialpinizmu, narciarstwa, wspinania, przewodnicy tatrzańscy i międzynarodowi, ratownicy TOPR, ale również prawdziwi pasjonaci skitouringu, przemierzający góry całego świata na nartach już od wielu lat. Instruktorzy swoim niemałym doświadczeniem chętnie dzielą się z nowicjuszami.

Skitour School to nie tylko wycieczki na skiturach, ale również teoretyczne i praktyczne szkolenia w terenie. Nasza wykwalifikowana ekipa prowadzi zajęcia dotyczące technik poruszania się na nartach, jazdy pozatrasowej, bezpieczeństwa w terenie wysokogórskim, jak i również ćwiczenia lawinowe. Prowadzimy szkolenia jednodniowe, weekendowe, a także dłuższe wyjazdy na wszelkich poziomach zaawansowania.

Nasze kursowe destynacje to przede wszystkim ukochane Tatry polskie, słowackie, a także Bieszczady, Beskd Sądecki i dalsze rejony: Macedonia, Rumunia, Kosovo, Grecja, Norwegia, Słowenia.

Naszej marce zaufało już ponad 3000 osób, a dzięki portalowi SkitouroweZakopane.pl szerzymy swoją pasję i wiedzę teoretyczną wśród coraz większej ilości amatorów tego pięknego sportu."

Dane kontaktowe:

https://skitourschool.pl/
https://www.facebook.com/SkitourSchool
jadwiga@skitourschool.pl
+48 507 138 434