Zapraszamy w Alpy Ennstalskie do Haindlkarhütte!

Haindlkarhütte jest schroniskiem należącym do ÖAV - Sekcja Austria. Znajduje się u podnóża imponującej północnej ściany Hochtor na wysokości 1.121 m n. p. m.
Jednogodzinne podejście prowadzi poprzez stosunkowo łatwy teren, jest atrakcyjne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Malownicze i mistyczne otoczenie sprawia, że można zapomnieć o wysiłku i trudzie związanym z wędrówką. Po drodze można odswieżyć się zimną, górską wodą źródlaną lub odpocząć w cieniu gór i cieszyć się wspaniałym widokiem na przeciwległe szczyty Buchsteingruppe.
W schronisku można się wzmocnić regionalnymi, starannie przygotowanymi przysmakami, ktore dodadzą energii na dalszą część wycieczki i cieszyć się przytulną atmosferą panującą wewnątrz oraz wokół schroniska.
Na miejscu przywitają i ugoszczą nas gospodarze schroniska Angela i Fritz Vorraber.

Otwarte
1 maj – 8 pazdziernik
Klasyfikacja AV: przyjazny dla rodzin
Wyposażenie
Prysznic
Miejsca noclegowe
17 łóżek
34 materace (gleba)
0   pokój zimowy
Seminarium
przystosowany do organizacji seminarium
Restauracja
46 miejsc w srodku + 56 miejsc na tarasie

Adres i kontakt

Haindlkarhütte
Haus-Nr. 100
8912 Johnsbach
telefon schronisko +43/664/1140046 (od 1.4.)
email vorfritz@gmx.at
internet www.haindlkar-huette.at