Reni-Sport w Krakowie

Alpenverein Polska i Reni Sport podpisali umowę o współprace, gdzie Nasi członkowie za okazaniem karty Alpenverein dostaną 15% zniżki na wstęp do Hali wspinaczkowej.

Polecamy tą Halę, prowadzą ja oddane pasji osoby, atmosfera niekomercyjna, ponad 22 lata doświadczenia z ludźmi, odbywają się cykliczne zawody wspinaczkowe ligowe i pucharowe Polski.

Zapraszamy do Krakowa na Ul. Szymonowica 83 Kraków

Kilka słów od Reni-Sport:

Reni-Sport to miejsce,
które 22 lata temu zrodziło się z pasji i marzeń.

W tym czasie zaraziliśmy miłością do tego sportu kilka pokoleń wspinaczy.
Dla wielu z nich wspinanie stało się przygodą, wyzwaniem i nieodłącznym elementem ich życia codziennego.
Idea nieprzerwanie towarzyszy nam do dnia dzisiejszego, dając
nam radość i satysfakcję z możliwości dzielenia się nią z innymi ludźmi.

Hala świadczy całoroczne usługi zarówno dla Klientów indywidualnych jaki i grup zorganizowanych.
Zajęcia wspinaczkowe dla osób dorosłych i dzieci realizowane w naszym obiekcie odnotowują miesięcznie około 2800.

W ramach wieloletniej współpracy z firmami partnerskimi akceptujemy karty:
Alpenverein AV 102
Multisport/Benefit Systems
Benefit Kids
Fit Flex
Fit Profit
Sodexo
Katalog Marzeń.

Poza zajęciami sekcyjnymi organizujemy szereg zajęć dodatkowych dla dzieci i młodzieży, takich jak:
dzień dziecka, dzień sportu, lekcje W-F, mikołajki, przyjęcia urodzinowe i imieninowe inne okolicznościowe wydarzenie szkolno-środowiskowe.

W ciągu 22 lat działalności zorganizowaliśmy około 300 imprez integracyjnych, Team buildingowych, gier fabularnych, kursów skałkowych, wyjazdów rekreacyjno-wspinaczkowych; organizowanych na zlecenie firm, ośrodków edukacyjno-szkoleniowych oraz szkolno-akademickich.

W ramach współpracy z Urzędem Miasta Krakowa  i organizacjami partnerskimi, każdego roku realizujemy szereg projektów sportowo-integracyjnych, m.in Krakowskie Święto Sportu,  Krakowski Tydzień Osób Niepełnosprawnych, Dzień Dziecka organizowany w krakowskim Parku Jordana.

Lata doświadczeń sportowych pozwoliły nam na zorganizowanie
46 edycji zawodów wspinaczkowych w tym ligowych oraz Pucharowych zawodów Polski.

Więcej informacji pod adresem http://wspinanie.renisport.pl/