Alpenverein Austria PTTK TOPR TPN
  • >
Zapisz się do Alpenverein

Nowa karta Alpenverein 2021

Jak co roku od września mamy promocję dla nowych członków stowarzyszenia Alpenverein Austria!

Osoby, które zapiszą się do stowarzyszenia górskiego Alpenverein Austria od 1 września zapłacą składkę członkowską już na rok 2021, a kartę członkowską na bieżący rok otrzymają gratis!

Płacąc roczną składkę korzystasz ze wszystkich przywilejów członkostwa przez 16 miesięcy!

Czlonkostwo aktywuje się automatycznie następnego dnia po dokonaniu przelewu. Kartę na rok 2020 dostaniesz pocztą po ok. 7 dniach roboczych od wypełnienia formularza zgłoszeniowego, a kartę na rok 2021 do końca grudnia 2020.

Pamiętaj:
Aby skorzystać z promocji wrześniowej należy wypelnić formularz zgłoszeniowy najwcześniej 1.09.
Zgłoszenia przed 1.09. nie zostaną objęte promocją!

* Wszystkie zgłoszenia dokonane w terminie od 1 września do 31 grudnia automatycznie biorą udział w promocji wrześniowej.
* Jeżeli zapiszesz się po 20.10.2020 dostaniesz już kartę na rok 2021 (bez karty 2020), którą będziesz się mógł posługiwać w końcówce 2020 roku i przez cały 2021 rok.

Tutaj znajdziesz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Tutaj znajdziesz aktualny CENNIK

Wskazówki:
> W tytule przelewu należy podać: datę urodzenia/numer członkowski + imię i nazwisko osoby, za którą wnoszona jest opłata.
Np.: 01.01.1975 Jan Kowalski lub 102-123456 Jan Kowalski

> Jeśli wyjeżdżasz za kilka dni i list nie zdąży dojść, wyślij nam potwierdzenie przelewu z prośbą o kartę tymczasową na: biuro@alpenverein.pl w odpowiedzi otrzymasz kartę w formacie PDF na maila.

> Członkostwo zawierane jest na czas nieokreślony – niewypowiedziane członkostwo w terminie do 31 października przedłuża się automatycznie na kolejny rok.