Akademia Wspinania Climb2change

Stowarzyszenie górskie Alpenverein Austria oraz Akademia Wspinania Climb2change nawiązały współpracę! Członkowie Alpenverein Austria posiadający aktualną kartę członkowską Alpenverein Austria otrzymają 10% zniżki na szkolenia organizowane przez Akademię Wspinania Climb2change. Kod zniżkowy: ALPENVEREIN

Akademia Wspinania Climb2change to szkoła wspinania z wieloletnim doświadczeniem, która prowadzi zajęcia w sposób nowoczesny, kładąc szczególny nacisk na bezpieczeństwo podczas zajęć. Nasza kadra to zawodowi instruktorzy, przewodnicy górscy i trenerzy, którzy mają nie tylko bogate doświadczenie, ale również ogromne doświadczenie szkoleniowe.

Kursy wspinaczkowe prowadzone w Akademii Wspinania climb2change to gwarancja szkolenia na najwyższym poziomie. W ofercie znajdują się zarówno szkolenia dla osób początkujących, jaki i zaawansowanych oraz obozy wspinaczkowe za granicą.
Zajmujemy się również profesjonalnymi kursami via ferratowymi. Prowadzimy je w Austrii, we Włoszech, Słowenii oraz na Słowacji. Na deser uczymy, co zrobić, gdy zdarzy się wypadek.

Uczymy, jak z głową zdobywać górskie szczyty - zarówno latem, jak i zimą, dlatego w ofercie znajdują się również kursy zimowej turystyki wysokogórskiej oraz skiturowe. Latem organizujemy również wyjścia w Tatry z przewodnikiem.
Wszystkie zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów i przewodników górskich.

Finansujemy blog climb2change.pl na którym znajduje się szereg porad górskich, dzięki czemu szerzymy bezpieczne postawy w górach. #ClimbYourDreams to hasło, które jest naszym motto.

Jesteśmy przekonani, że każdy może realizować swoje górskie marzenia, a w realizacji niektórych pomagamy!